1. Úvod
  2. ZÁVĚSNÉ
  3. Creavit BENE BN320

Creavit BENE BN320

  • Novinka
  • Doprava ZDARMA

závěsné WC+bidet 2v1

POUŽITÍ: jde o střední model, který svým elegantním designem a jemnými liniemi zkrášlí vaši koupelnu.PŘIPOJENÍ NA VODU: mísa s bidetovou tryskou se dá... celý popis
Dostupnost
na dotaz
5 990 Kč
4 950 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:278
S bidetovou tryskou:ano
umístění:závěsný
Kompletní specifikace

POUŽITÍ: jde o střední model, který svým elegantním designem a jemnými liniemi zkrášlí vaši koupelnu.

PŘIPOJENÍ NA VODU:mísa s bidetovou tryskou se dá jednoduše napojit flexihadičkou na  zdroj vody – podomítkový ventil, podomítková páková baterie, podomítková termostatická baterie, rohový ventil apod. Připojovací rozměr závitu za wc mísou – venkovní závit 3/8". Více informací o montáži najdete v horním menu NÁVODY / Montážní návody. 

BIDETOVÁ TRYSKA: v ceně výrobku je plastová pochromovaná tryska. Tryska má nastavitelný hrot, který je možné nasměrovat na všechny strany.

PŘÍSLUŠENSTVÍ: v ceně WC+bidetu 2v1 není sedátko. Pro tento model je v nabídce i Soft Close (pomalu padající) sedátko s antibakteriálním povrchem. Vhodné sedátko k tomuto modelu si můžete vybrat dole v sekci Související zboží.
Dále zde najdete podomítkovou pákovou směšovací baterii na ovládání vody v bidetové trysce.

SPLACHOVÁNÍ: Závěsné WC+bidety 2v1 jsou kompatibilní se splachovacími moduly Geberit, Creavit, Alcaplast i ostatními běžně prodávanými na českém trhu.
Rozteč nosných šroubů je 18 cm a to i v případě, že na technickém listě je 23 cm - tento rozměr je možný pouze na objednávku.

UPOZORNĚNÍ: při instalaci na splachovací moduly Grohe je nutno volit odpadní potrubí s těsnější manžetou.
Průměr odpadního potrubí u závěsných WC+bidet Creavit je menší než 10 cm (9,5 - 10) a standardní Grohe manžeta nemusí těsnit!

UPOZORNĚNÍ: Pro udržení funkčnosti a vzhledu trysky (zachování pokoveného povrchu a pohyblivosti vnitřního kloubu) DOPORUČUJEME k ošetření (čištění) použít gel na odstranění vodního kamene a rzi.
DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJEME používání čistících prostředků s obsahem chloru. Chlor pokovené povrchy naleptává. Na závady vzniklé tímto způsobem nelze uplatnit reklamaci, protože se jedná o nesprávné zacházení s produktem.

Zboží zařazeno v kategoriích