1. Úvod
  2. XXL
  3. Creavit GRANDE GR3641

Creavit GRANDE GR3641

kombi WC+bidet 2v1 UNI odpad

Ideální pro ty, kdo mají rádi pohodlí na WC nebo mají velikost XXL. Toto WC je oproti ostatním modelům širší o 6 centimetrů.   POPIS: wc s bidetem k m... celý popis
Dostupnost
do tří týdnů
16 990 Kč
14 041 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:251
EAN kód:8698531150572
S bidetovou tryskou:ano
kombi klozet:ano
umístění:volně stojící
Kompletní specifikace

Ideální pro ty, kdo mají rádi pohodlí na WC nebo mají velikost XXL. Toto WC je oproti ostatním modelům širší o 6 centimetrů.

 

POPIS: wc s bidetem k montáži na podlahu a se splachovací nádržkou - XXL GRANDE GR3641. Univerzální odpad, možnost připojit do stěny i do podlahy. Spojuje toaletu a bidet v jednom. Jde o model nejvyšší třídy, který je novinkou roku 2018. Jedná se o úsporné řešení intimní hygieny vhodné pro muže, ženy i děti.

 

 

POUŽITÍ: je vhodný do místností s dostatkem prostoru. Délka WCbidetu XXL GRANDE je 735mm a šířka 420mm. Jeho specifický tvar může být zpestřením vaší koupelny.

 

PŘIPOJENÍ NA VODU: mísa s bidetovou tryskou se dá jednoduše napojit flexihadičkou na zdroj vody přes ovládací prvek - podomítkový ventil, podomítková páková baterie, podomítková termostatická baterie, rohový ventil apod. Voda se připojuje do zadní části mísy – venkovní závit 3/8". Více informací o montáži najdete v horním menu NÁVODY / Montážní návody.

 

SPLACHOVÁNÍ: všechny modely kombi WC+BIDET 2v1 obsahují jednoduchý splachovač. Za příplatek si můžete objednat úsporný dvojitý splachovač. Ten umožňuje splachovat 3 nebo 6l vody.

 

BIDETOVÁ TRYSKA: v ceně výrobku je plastová pochromovaná tryska. Tryska má nastavitelný hrot, který je možný nasměrovat do všech stran.

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ: v ceně WCbidetu není sedátko. Pro tento model je v nabídce i Soft Close (pomalu padající) sedátko. Vhodné sedátko k tomuto modelu si můžete vybrat dole v sekci Související zboží. Najdete tam i podomítkovou pákovou směšovací baterii na ovládání vody v bidetové trysce. V případě, že budete používat jen studenou vodu, stačí vám na ovládání ventil.

 

UPOZORNĚNÍ: Pro udržení funkčnosti a vzhledu trysky (zachování pokoveného povrchu a pohyblivosti vnitřního kloubu) doporučujeme k ošetření (čištění) použít Gel na odstranění vodního kamene a rzi.
DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJEME používání čistících prostředků s obsahem chloru. Chlor pokovené povrchy naleptává.
V případě používání prostředků s chlorem zůstane funkce zachována, nicméně nemůžete garantovat estetickou změnu povrchu.
Na závady vzniklé tímto způsobem nelze uplatnit reklamaci, protože se jedná o nesprávné zacházení s produktem.

 

Parametry
VýrobceCreavit
Hmotnost63,6 kg
Hloubka/délka73,5 cm
Barvabílá
Nastavení směru proudu vody z tryskyANO
Splachováníhluboké, uzavřený splachovací okruh
Sedátkonení součástí výrobku, nutno dokoupit zvlášť
Pomalupadající sedátko/SOFT-CLOSE k dokoupeníGRANDE - soft close sedátko - KC3661
Rozměr šroubení závitu trysky v zadní části wc3/8"
Transportní obalpevná kartonová krabice s úchyty
Dopravazdarma, poplatek za dobírku 0,- Kč
připojení odpaduvario odpad