1. Úvod
 2. S NÁDRŽKOU
 3. Creavit VITROYA VT3641

Creavit VITROYA VT3641

kombi WC+bidet 2v1 UNI odpad

POPIS: kombi wc s bidetem - VITROYA VT3641 s UNI (univerzální odpad, možnost připojit do stěny i do podlahy) odpadem v sobě spojuje toaletu a bidet v... celý popis
Dostupnost
do osmi týdnů
7 990 Kč
6 603 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:290
Sedátka k VT3641:KC3031, KC3131, KC3061, KC3161
Kompletní specifikace
 • POPIS: kombi wc s bidetem - VITROYA VT3641 s UNI (univerzální odpad, možnost připojit do stěny i do podlahy) odpadem v sobě spojuje toaletu a bidet v jednom. Jde o model střední třídy kombi WC+BIDET 2v1. Jedná se o úsporné řešení intimní hygieny vhodné pro muže, ženy i děti.
 • POUŽITÍ: jde o střední model, který je vhodný do všech koupelen, nejvíce však do rustikálně laděné koupelny. Jeho tvar je specifický a může být zpestřením vaší koupelny.
 • PŘIPOJENÍ NA VODU: mísa s bidetovou tryskou sa dá jednodušeo napojit flexihadičkou na Jakýkoliv zdroj vody – podomítkový ventil, podomítková páková baterie, podomítková termostatická baterie, rohový ventil apod.. Připojovací rozměr závitu za wc mísou – venkovní závit 3/8". Více informácí o montáži najdete v horním menu NÁVODY / Montážní návody.
 • SPLACHOVÁNÍ: všechny modely kombi WC+BIDET 2v1 obsahují jednoduchý splachovač, můžete si za příplatek objednat úsporný, dvojitý splachovač 3/6 l.
 • BIDETOVÁ TRYSKA: v ceně výrobku je plastová pochromovaná tryska. Tryska má nastavitelný hrot, který je možný nasměrovat do všech stran.
 • PŘÍSLUŠENSTVÍ: v ceně WC+BIDET 2v1 není sedátko. Pro tento model je v nabídce i Soft Close (pomalu padající) sedátko. Vhodné sedátko k tomuto modelu si můžete vybrat dole v sekci Související zboží.
  Dále zde najdete podomítkovou pákovou směšovací baterii na ovládaní vody v bidetové trysce. V případě že budete používat jen studenou vodu, stačí vám na ovládaní ventil.
 • UPOZORNĚNÍ: Pro udržení funkčnosti a vzhledu trysky (zachování pokoveného povrchu a pohyblivosti vnitřního kloubu) DOPORUČUJEME k ošetření (čištění) použít Gel na odstranění vodního kamene a rzi.
  DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJEME používání čistících prostředků s obsahem chloru. Chlor pokovené povrchy naleptává.Na závady vzniklé tímto způsobem nelze uplatnit reklamaci, protože se jedná o nesprávné zacházení s produktem.
Parametry
VýrobceCreavit
Hmotnost42,4 kg
Hloubka/délka67 cm
Barvabílá
Nastavení směru proudu vody z tryskyANO
Splachováníhluboké, uzavřený splachovací okruh
Sedátkonení součástí výrobku, nutno dokoupit zvlášť
Pomalupadající sedátko/SOFT-CLOSE k dokoupeníANO - KC3131, KC3161
Rozměr šroubení závitu trysky v zadní části wc3/8"
Transportní obalpevná kartonová krabice s úchyty
Dopravazdarma, poplatek za dobírku 0,- Kč
Boční otvor pro případné boční napojení vody do tryskyANO
připojení odpaduvario odpad
Šrouby k ukotvení WC do podlahyANO
Zboží zařazeno v kategoriích