1. Úvod
  2. S NÁDRŽKOU
  3. Creavit ANTIK AN3641

Creavit ANTIK AN3641

  • Novinka
  • Doprava ZDARMA

kombi WC+bidet 2v1 UNI odpad

POPIS: kombi wc s bidetem - ANTIK AN3641 s UNI (univerzální odpad, možnost připojit do stěny i do podlahy) odpadem v sobě spojuje toaletu a bidet v je... celý popis
Dostupnost
do osmi týdnů
10 990 Kč
9 083 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:271
S bidetovou tryskou:ano
kombi klozet:ano
umístění:volně stojící
Kompletní specifikace

POPIS: kombi wc s bidetem - ANTIK AN3641 s UNI (univerzální odpad, možnost připojit do stěny i do podlahy) odpadem v sobě spojuje toaletu a bidet v jednom. Jde o model střední třídy kombi WC+BIDET 2v1. Jedná se o úsporné řešení intimní hygieny vhodné pro muže, ženy i děti.

POUŽITÍ: WC+BIDET 2v1 ANTIK AN3641 dodá díky svému jedinečnému designu vaší toaletě nádech antického stylu. Výhodou je skrytá montáž a možnost úsporného splachování 2,5/4 l vody.

PŘIPOJENÍ NA VODU: mísa s bidetovou tryskou sa dá jednodušeo napojit flexihadičkou na Jakýkoliv zdroj vody – podomítkový ventil, podomítková páková baterie, podomítková termostatická baterie, rohový ventil apod.. Připojovací rozměr závitu za wc mísou – venkovní závit 3/8". Více informácí o montáži najdete v horním menu NÁVODY / Montážní návody.

SPLACHOVÁNÍ: všechny modely kombi WC+BIDET 2v1 obsahují jednoduchý splachovač, můžete si za příplatek objednat úsporný, dvojitý splachovač 3/6 l.

BIDETOVÁ TRYSKA: v ceně výrobku je plastová pochromovaná tryska. Tryska má nastavitelný hrot, který je možný nasměrovat do všech stran.

PŘÍSLUŠENSTVÍ: v ceně WC+BIDET 2v1 není sedátko. Pro tento model je v nabídce i Soft Close (pomalu padající) sedátko. Vhodné sedátko k tomuto modelu si můžete vybrat v sekci Související zboží.
Dále zde najdete podomítkovou pákovou směšovací baterii na ovládaní vody v bidetové trysce.

UPOZORNĚNÍ: Pro udržení funkčnosti a vzhledu trysky (zachování pokoveného povrchu a pohyblivosti vnitřního kloubu) DOPORUČUJEME k ošetření (čištění) použít Gel na odstranění vodního kamene a rzi.
DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJEME používání čistících prostředků s obsahem chloru. Chlor pokovené povrchy naleptává.
V případě instalace nerezové trysky a používání prostředků s chlorem zůstane funkce zachována, nicméně nemůžete garantovat estetickou změnu povrchu.
Na závady vzniklé tímto způsobem nelze uplatnit reklamaci, protože se jedná o nesprávné zacházení s produktem.

Parametry
VýrobceCreavit
Hmotnost44 kg
Hloubka/délka63 cm
Barvabílá
Nastavení směru proudu vody z tryskyANO
Sedátkonení součástí výrobku, nutno dokoupit zvlášť
Pomalupadající sedátko/SOFT-CLOSE k dokoupeníANO - KC3631
Rozměr šroubení závitu trysky v zadní části wc3/8"
Transportní obalpevná kartonová krabice s úchyty
Dopravazdarma, poplatek za dobírku 0,- Kč
připojení odpaduvario odpad