1. Úvod
  2. Co je WC+BIDET 2v1
  3. Jaký je typ splachování?

Jaký typ splachování?

  • WC+bidety 2v1 značky Creavit mají hluboké splachování a otevřený, uzavřený nebo RIM-OFF splachovací okruh.

V podstatě existují tři typy splachování. Zatímco u otevřeného splachovacího okruhu voda volně vytéká do celé mísy, klozety opatřené uzavřeným okruhem jsou vybaveny zespodu splachovacího okruhu malými otvory, z nichž voda vytéká rovnoměrně po celém obvodu. Třetí, aktuálně velmi populární variantou, je RIM-OFF, který splacovací okruh nemá. Design WC je přitom upraven tak, aby voda obtékala celou mísu a přitom nevytékala ven.

WC+bidety 2v1 značky Creavit mají uzavřený splachovací okruh nebo RIM-OFF, kromě základních modelů Pitta (PA3041 a PA3141), které mají otevřený splachovací okruh.

RIM-OFF vs. uzavřený splachovací okruh

Také můžeme vybírat mezi hlubokým a plochým splachováním. Klozety s hlubokým splachováním se vyznačují tím, že stolice dopadá přímo do zavodněné části mísy. Naopak u druhého typu dopadá na pevnou plochu (používá se např. v nemocnicích, aby se dala kontrolovat ze zdravotních důvodů stolice pacienta). V naší nabídce ale takový model wc nemáme.

Zaměřit bychom se měli i na samotná splachovadla, která mohou být osazena tlačítky pro dělené splachování. Větší tlačítko vypouští 6-8 litrů a menší 3-4 litry vody, čímž můžete efektivně šetřit vodu a peníze.

Novinky z našeho blogu

Málo místa na WC? Existuje řešení s rohovým WC
22.11.2020
Málo místa na WC? Existuje řešení s rohovým WC
Mnoho domácností nemá prostoru na rozdávání. Výjimkou nejsou místnosti WC s plochou kolem 1m2. číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz