1. Úvod
  2. S NÁDRŽKOU
  3. Creavit LARA LR3641.004

Creavit LARA LR3641.004

  • Novinka
  • TOP produkt
  • Doprava ZDARMA

kombi WC+bidet 2v1 UNI odpad se zabudovaným ventilem

POPIS: kombi WC s bidetem - LARA LR3641.004 se zabudovaným ventilem pro ovládání bidetové trysky. UNI (univerzální odpad, možnost připojit do stěny i ... celý popis
Dostupnost
do tří týdnů
10 990 Kč
9 083 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:291
Kompletní specifikace

POPIS: kombi WC s bidetem - LARA LR3641.004 se zabudovaným ventilem pro ovládání bidetové trysky. UNI (univerzální odpad, možnost připojit do stěny i do podlahy) odpadem v sobě spojuje toaletu a bidet v jednom. Jde o model střední třídy kombi WC+BIDET 2v1. Jedná se o úsporné řešení intimní hygieny vhodné pro muže, ženy i děti.

POUŽITÍ: jde o střední model, který je vhodný do všech koupelen, nejvíce však do rustikálně laděné koupelny. Jeho tvar je specifický a může být zpestřením vaší koupelny.

PŘIPOJENÍ NA VODU: tento model má již zabudovaný ventil na studenou vodu. Postačuje tedy pouze jeden přívod vody. V zadní části ventilu se nalézají tři flexihadice. První hadička (RESERVUAR GIRISI)  pro připojení nádržky. Druhá hadička (TAHARAT GIRISI) pro připojení trysky. Třetí hadička (SU GIRISI) hlavní přívod vody.

SPLACHOVÁNÍ: všechny modely kombi WC+BIDET 2v1 obsahují jednoduchý splachovač.

PŘÍSLUŠENSTVÍ: v ceně WC+BIDET 2v1 není sedátko. Pro tento model je v nabídce i Soft Close (pomalu padající) sedátko. Vhodné sedátko k tomuto modelu si můžete vybrat dole v sekci Související zboží.


UPOZORNĚNÍ: Pro udržení funkčnosti a vzhledu trysky (zachování pokoveného povrchu a pohyblivosti vnitřního kloubu) DOPORUČUJEME k ošetření (čištění) použít Gel na odstranění vodního kamene a rzi.
DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJEME používání čistících prostředků s obsahem chloru. Chlor pokovené povrchy naleptává.

 

Parametry
Hloubka63,8 cm
VýrobceCreavit
Hmotnost41 kg
Barvabílá
Splachováníhluboké, uzavřený splachovací okruh
Sedátkonení součástí výrobku, nutno dokoupit zvlášť
Pomalupadající sedátko/SOFT-CLOSE k dokoupeníKC3541
Rozměr šroubení závitu trysky v zadní části wc3/8"
Transportní obalpevná kartonová krabice s úchyty
Dopravazdarma, poplatek za dobírku 0,- Kč
připojení odpaduvario odpad