1. Úvod
  2. RIM-OFF
  3. Creavit MARE MA3641 Rim-Off

Creavit MARE MA3641 Rim-Off

kombi WC+bidet 2v1 UNI odpad

POPIS: kombi wc s bidetem - MARE MA3641 s UNI (univerzální odpad, možnost připojit do stěny i do podlahy) odpadem v sobě spojuje toaletu a bidet v jed... celý popis
Dostupnost
do tří týdnů
10 990 Kč
9 083 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:252
S bidetovou tryskou:ano
rimfree/rimless:ano
kombi klozet:ano
umístění:volně stojící
Kompletní specifikace

POPIS: kombi wc s bidetem - MARE MA3641 s UNI (univerzální odpad, možnost připojit do stěny i do podlahy) odpadem v sobě spojuje toaletu a bidet v jednom. Jde o model střední třídy kombi WC+BIDET 2v1. Jedná se o úsporné řešení intimní hygieny vhodné pro muže, ženy i děti.

Prohlédněte si WCbidet MARE ve 3D!

POUŽITÍ: jde o vyšší model, který svým zaobleným tvarem a bezoplachovým systémem Rim-OFF  bude ozdobou vaší koupelny. Další výhodou je skrytá montáž a možnost úsporného splachování 2,5/4 l vody.

PŘIPOJENÍ NA VODU: mísa s bidetovou tryskou se dá jednoduše napojit flexihadičkou na Jakýkoliv zdroj vody – podomítkový ventil, podomítková páková baterie, podomítková termostatická baterie, rohový ventil . Připojovací rozměr závitu za wc mísou – venkovní závit 3/8". Více informací o montáži najdete v horním menu NÁVODY / Montážní návody.

SPLACHOVÁNÍ: všechny modely kombi WC+BIDET 2v1 obsahují jednoduchý splachovač, můžete si za příplatek objednat úsporný, dvojitý splachovač 3/6 l.

BIDETOVÁ TRYSKA: v ceně výrobku je plastová pochromovaná tryska. Tryska má nastavitelný hrot, který je možné nasměrovat do všech stran.

PŘÍSLUŠENSTVÍ: v ceně WC+BIDET 2v1 není sedátko. Pro tento model je v nabídce i Soft Close (pomalu padající) sedátko. Vhodné sedátko k tomuto modelu si můžete vybrat dole v sekci Související zboží.
Dále zde najdete podomítkovou pákovou směšovací baterii na ovládání vody v bidetové trysce. V případě že budete používat jen studenou vodu, stačí vám na ovládání ventil.

UPOZORNĚNÍ: Pro udržení funkčnosti a vzhledu trysky (zachování pokoveného povrchu a pohyblivosti vnitřního kloubu) DOPORUČUJEME k ošetření (čištění) použít Gel na odstranění vodního kamene a rzi.
DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJEME používání čistících prostředků s obsahem chloru. Chlor pokovené povrchy naleptává.

Na závady vzniklé tímto způsobem nelze uplatnit reklamaci, protože se jedná o nesprávné zacházení s produktem.

Parametry
VýrobceCreavit
Hmotnost44 kg
Hloubka/délka64,4 cm
Barvabílá
Nastavení směru proudu vody z tryskyANO
SplachováníRIM OFF - FREE bez oplachovacího okruhu uvnitř wc
Sedátkonení součástí výrobku, nutno dokoupit zvlášť
Pomalupadající sedátko/SOFT-CLOSE k dokoupeníKC5141
Rozměr šroubení závitu trysky v zadní části wc3/8"
Transportní obalpevná kartonová krabice s úchyty
Dopravazdarma, poplatek za dobírku 0,- Kč
připojení odpaduvario odpad